Traja pátrači a divná morálka

Autor: Marek Mihok | 25.6.2011 o 22:09 | Karma článku: 5,84 | Prečítané:  1158x

Tento článok bude skôr taký diskutabilný o troch chalanoch vo veku 22 rokov, každý z nich je úplné odlišný typ osobnosti . Jedine čo majú spoločné, sú ich ich mena a názory na „partnersky život“ alebo predstavy o ženách. Je však ešte dnes možné, aby vôbec existovali ženy, ktoré by mali o nich záujem?

Chalanov som si pomenoval Max-ovia. Krátka charakteristika.

Max č.1 – študuje telesnú výchovu, brigádne chodí pracovať do Rakúska, ovláda viacero bojových umení, dohovorí sa plynulo anglicky a nemecky. Ma prehľad v jeho odbore a tiež v tom čo ho baví ako napríklad komixy. Nemá rad „zjašených“ ľudí, bez nejakej predstavy o budúcnosti. Ma svojský humor, je nekonfliktný, komunikatívny, priateľský. (ak toto čítajú aj ženy a pýtajú sa ako vyzerá, tak pridám teda aj to). Max č.1. meria 178 cm, váha 75 kg. Krátkovlasý, špinavý blond, modré oči.

Max č.2. – študuje filozofiu, ktorej tak z polovice zasvätil život. Je z nich najväčší introvert, ktorý má doslova obľubu nenápadne pozorovať ľudí, aby pochopil bližšie vedomie a podvedomie každého človeka. Pomohol už hrozne veľa ľuďom, ktorí mali psychické problémy, za čo mu ostali zaviazaní. Miluje voľnosť, dlhé diskusie, je rovnako ako Max č.1 nekonfliktný, usmievavý. Jeho koníčkom je 3D grafika. Max č.2. je vysoký 188 cm, váha 70 kg. Vzhľad typického metalového dlhovlasého dreďáka.

Max č.3 – pracoval v niekoľkých krajinách, pretože na VŠ ho nezobrali a tak sa rozhodol cestovať. Hovorí nemecky aj keď by sa dohovoril čiastočné anglicky, portugalsky, poľský a francúzsky. Max. č.3 je taká zblúdila duša, ktorá ešte len hľadá ten správny vietor. Ľuďmi je obľúbený a on má tiež rád spoločnosť. Je to taký blázon za každú srandu - ako sa hovorí. Je milý, skromný a možno pre niekoho trocha tajomný. Baví ho cestovať, zabávať sa, smiať sa, výtvarné umenie, hra na gitare, vlastne takmer všetko...(akoby on povedal) „čo ma zmysel“. Výška 175cm, 68 kg, sivé oči, dlhšie vlasy.

Na konci opisu ma napadlo, že som ich radšej mohol pomenovať Mix-ovia :). Všetci traja sú úplné obyčajní chalani, ktorých baví skratka niečo iné. Nie sú nejaké chodia prototypy dokonalých mužov. Aj oni isteže majú aj svoje pre a proti.

Ich hlavným morálnym, možno zastaralým spoločenstvom je, že sú všetci traja panicovia, ktorí sa rozhodli, akože počkať na niekoho , kto ozaj bude stať za to. Ich ďalším spoločným názorom je, že si chcú nájsť partnerky, ktoré nebudú doslova hlúpe naivne sliepky, ktoré sa budú smiať podľa toho koľko peňazí bude mat ich muž. Nechcú niekoho, kto si včera uvedomil, že ten deviaty vzťah bol na hovno ale v tomto to už myslia vážne. Chcú len niekoho s kým budú mať normálny vzťah a nie nejakú ešte mladistvú frašku. Nechcem ich zas ohovoriť natoľko, že sú zástancom hesla „keď už s niekým, tak navždy a za každú cenu“ pretože aj to je blbosť. Nikto nikdy nevie, kedy sa čo môže zrúti. Chcú možno niekoho, kto ich v ich bláznovstvách podporí a oni budú môcť povzbudiť niekoho iného sny. Teraz bez urážky, ak by im boli nejaké ženy podobne, je veľká šanca , že to budú ženy niečo na spôsob :“príliš tlstá ale hovorí si baculka, príliš škaredá, ktorá sa utešuje tým, že v láske je dôležitá len vnútorná krása, príliš psychicky labilná, ktorá čaká na koniec článku, či tam náhodou nebudú ich tel. čísla, alebo príliš blbá, ktorá nepochopí čo týmto chcem povedať.“ Celé to evokuje vo mne obavy, či vôbec ešte v dnešnej dobe jestvujú ženy podobne Max-om. A aká veľká je šanca, že také stretnú.

Milí ďalší Maxovia alebo Maximky, môžete sa k tomu vyjadriť ako len uznáte za vhodné :)

(tento článok je obrazný a relatívny)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stálicou maďarskej politiky na Slovensku je Béla Bugár

Maďarskú menšinu na Slovensku reprezentujú v podstate od roku 1989 tie isté tváre.

KOMENTÁRE

Vyčerpá sa s Ficom III Bugárov kredit?

Most-Híd je taký baleťák na hrane.

TECH

Lysohlávky pomohli pacientom s rakovinou

Látka dokázala odhaliť pacientom nový zmysel života.


Už ste čítali?